Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Telefon Drift Oyunu

Telefon Drift Oyunu Florida, Ohio, Alabama ve California ülkeleri olmak üzere 4 farklı pistte oyunumuzu oynayın. Her müsabakada 18 kişi vardır. Oyunda bulunan altınları toplayarak ve önündeki rakiplerini teker teker geçerek birinci olmaya çalışacaksınız. 

Drift Oyunları

Yol da bulunan sarı renkteki OK işaretlerinin üzerinden geçerek NİTRO hıza ulaşacaksınız. Yoldan çıkarsanız yada diğer araçlara çarparsanız hızınız azalıyor. Oyunda farklı piste geçerken UPGRADE YOUR CAR sayfası karşınıza gelecektir. Buradan paranız miktarınca arabanızı geliştiriyorsunuz. Oyun motor, teker, dingil ve nitro hız geliştirmelerinden oluşuyor. Bu şekilde her bir sonraki yarışa daha güçlü bir arabayla başlamış olacaksınız.

Telefon Drift Oyunu Nasıl Oynanır ?
Bilgisayarda sağ ve sol yön tuşlarıyla ve mobil cep telefonlarında is ekranda parmağınızı sağa sola hareket ettirerek oyunumuz oynanıyor.
Yorum (0)