1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Up Hill Racing 2 Oyunu

Up Hill Racing 2 Oyunu Oyna

Up hill racing 2 oyunu çok eğleneceli bir araba oyunudur. Bu oyunu oynarken bilgisayarlarda "A - D" tuşlarına ve ekrandaki gaz ve fren pedallarına tıklıyorsunuz. Ayrıca cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekrandaki gaz ve fren pedallarına tıklayarak aynı işlemleri gerçekleştiriyorsunuz. Kullandığınız araba çalıştığı sürece deponuzda bulunan benzininiz azalıyor. Kalan yakıt miktarını ekranın alt tarafındaki kırmızı benzin bidonunun yanından takip edebilirsiniz. Ayrıca ekrandaki SPRINT butonuna tıklayarak ta arabanın hızını arttırabilirsiniz.

Yolda giderken sarı renkteki paraları toplayarak kasanızı dolduruyorsunuz. Paraların üzerinde değerleri yazıyor. Yanmadan ilerledikçe paraların miktarıda artıyor ve bu şekilde daha fazla para kazanıyorsunuz. Aracınız takla attığında yada çok fazla hasar gördüğünde yanıyorsunuz. Ayrıca yakıtınız bittiğinde de bölüm bitiyor. Yolda bulunan benzin bidonlarını alarak deponuzu fullüyorsunuz.

Hill climb racing oyna - kral oyun

Kazandığınız paralar ile GARAGE menüsüne giderek aracınızın motor, şase, tekerlek ve hızlanma özelliklerini yükseltebiliyorsunuz. Ayrıca çok fazla para kazandığınızda yeni arabalar ve yeni parkurlar da satın alabiliyoruz. 8 farklı araba ve 5 farklı parkur vardır. Arabalar roadster, vagon, canavar kamyon, kamyon ve paletli arazi aracından oluşuyor. Parkurlar ise karlı dağlar, plaj, orman, çöl ve şehir merkezinden oluşuyor. CHALLENGE ve LEVEL olmak üzere iki farklı oyun türü vardır. CHALLENGE bölümlerinde sınırsız araba sürüyorsunuz. Parkurda ilerlediğiniz sürece hedefler veriliyor. Hedefleri geçtiğinizde ise yeni hedef veriliyor. Aracınız takla attığında ise yanıyorsunuz. LEVEL seçeneği bölümlerden oluşuyor. Parkurun sonundaki bayraklı noktaya ulaştığınızda bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. Up hill racing 2 oyunu oynarken ekranın üst tarafında parkurun uzunluğu ve gittiğiniz mesafe görünüyor. Buradan aracınızın konumunu ve parkurun ne kadarlık bölümünü tamamladığınızı takip edebilirsiniz.
Up Hill Racing 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)