1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Alışveriş Merkezi Oyunu Oyna

Alışveriş Merkezi Oyunu

Alışveriş Merkezi Oyunu siz moda liderleri için özellikle seçilerek alışveriş oyunları kategorimize eklenmiştir. Bu oyun sizinde seveceğiniz çok kaliteli bir oyundur! Kendi moda mağazanızı yönetin ve düzenleyin! Müşterilere hizmet verin ve bu mükemmel butik simülasyon oyununda uzman olun!

Bugün güzel kızımız Ayşe alışveriş merkezinde bir indirim gördü. Alışveriş merkezine gitmek için kardeşi ile birlikte evden ayrıldılar. Ayrıca kızlar, alışverişi keyifli bir hale getirmek için ne alacaklarına karar vermekte tabiki zorlanıyorlar. Neyse ki siz varsınız ve alışveriş tecrübeniz ile onlara yarıma hazırsınız. Oyun alışverişi oyununa katılın ve kızların sevdiği ürünü almasına yardım edin.

Alışveriş Merkezi Oyunları 2025

Alışveriş merkezi oyna mutfakta kullanılan malzemeler dışında çok çeşitli giyim parçaları, el çantaları ve ayakkabılar göreceksiniz. Bu oyunda barbie alışverişte oyunu gibi iki özel mağazadan onlar için alışveriş yapın! Sadece bu gece gidecekleri bir kokteyl partisinde giyebilecekleri şık ve modaya uygun kıyafetleri seçeceksiniz.  Ve Ayşe için pembe ışıltılı bir elbise, gül şeklinde işlemesi bulunan mavi bir elbise kırmızı bir kıyafet mükemmel olacaktır.

Alışveriş Merkezi Oyunlarımız

Güzel bir ayıcık, altın rengi şeklinde bir çanta veya yeşil çanta ile kıyafeti tamamlayın. Ve Ayşe için üstte parlak pembe bir elbise veya asimetrik bir şeftali rengi bir elbise seçebilirsiniz. Seveceğiniz ve Önde gelen ücretsiz oyunların bulunduğu mobiloyunlaroyna.com web sitemizde oynayabileceğiniz daha fazla alışveriş oyunu keşfedin! İyi eğlenceler dileriz!

 

 

 

Alışveriş Merkezi Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
Oynamak ve Tanıtımı Takip Etmek İçin Fareyi Kullanın
Yorum (0)