1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Araba Tırmanış Oyunları Oyna

Araba Tırmanış Oyunları

Araba Tırmanış Oyunları tüm araba oyunları severler için seçtiğimiz bölümlü bir oyundur. Macera ve hırs gerektiren bu tarz araba oynamayı seviyorsanız sizler için yepyeni bir oyun eklemesi yaptık. Bu oyunda dağın en yüksek zirvesine tırmanmaya çalışacak ve ardından da hedefinize ulaşacaksınız. Hem en yükseğe tırmanırken, hem de en hızlı olmaya çalışacaksınız. İlk bölüm bittikten sonra diğer bölümler açılacaktır.

Tepe Araba Tırmanma Oyunları Oyna 2024

Tepe Yarış oyunları ile sizde farklı ve sıra dışı bir oyun oynamış olacaksınız. Özellikle gerçekçi grafikler ve farklı yer çekimleri ile sizde farklı bir deneyim yaşayacaksınız.
Oyunda amacınız dağ yolunu başarılı bir şekilde tırmanmak ve bitiş noktasına ulaşmak. Ancak bu sanıldığı kadar kolay değil. Çünkü karşınıza kimi zaman çıkılması çok zor tepeler ve engeller çıkacak. Bu engelleri başarılı bir şekilde tırmanmak için dikkatli bir şekilde hareket etmeniz gerekiyor.

Arabayla dağa tırmanma Oyunu Oyna


Oyunda hareketinizi ekranda göreceğiniz gaz ve fren pedalları ile gerçekleştiriyorsunuz. Bu pedalları kullanarak hızlanabilir ya da yavaşlayabilirsiniz. Mobiloyunlaroyna.com iyi oyunlar diler.

 

Araba Tırmanış Oyunları Oyna Nasıl Oynanır ?
Arabayı kontrol etmek için Ave D/ sol, sağ oklar W veya atlamak için yukarı ok tuşlarına basınız.
Yorum (0)