1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Ateş Etme Oyunu Oyna

Ateş Etme Oyunu

Nişan Alıp Ateş Etme oyunu düşman unsurlara ve çevreye karşı düşmanla yoğun bir mücadeleye giriyorsunuz. Bu oynarken göreviniz çok özeldir. Oyunda farklı silah kullanımına sahip olarak ve süre dolmadan tüm düşman kuvvetlerini vurmaya çalışmaktır. Oyunda silah kullanan bir operasyon adamını yönetiyoruz. Yönettiğimiz adam ile birlikte bölümlerde karşımıza çıkan düşmanların tamamını yok etmeye çalışacaksınız. Elimizdeki silah ile iyi nişan alarak ateş edeceksiniz. En sonunda düşmanların tamamını yok ederek bölümleri tamamlıyoruz. Haydi hemen oyuna başla.

Ben 10 Ateş Etme Oyunları Oyna

Oyunumuzda bölümleri tamamladıkça yeni bölümlerin kilitlerini açıyoruz. İlerleyen bölümlerde daha fazla düşman ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Tabanca oyunu ile ateş etmeyi sevenler için düşünülerek hazırlanmıştır. Bu oyun eğlenceli olduğu kadar da bizleri zorlayan bir keskin nişancı oyunu olarak karşımıza çıkmış durumdadır. Mobil Oyunlar Oyna sitesi olarak bu oyunda hepinize başarılar dileriz:)

 

 

Ateş Etme Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
WASD - Hareket et. LMB - Vur. RMB - Amaç. Fare Tekerleği - Silahı değiştir. R - Yeniden yükle. Uzay - Zıpla. P - Duraklat.
Yorum (0)