Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Ateş Etme Oyunu

Nişan Alıp Ateş Etme , düşman unsurlara ve çevreye karşı düşmanla yoğun bir mücadeleye giriyorsunuz. Ateş Etme Oyunu oynarken göreviniz çok özeldir. Oyunda farklı silah kullanımına sahip olarak ve süre dolmadan tüm düşman kuvvetlerini vurmaya çalışmaktır. Oyunda silah kullanan bir operasyon adamını yönetiyoruz. Yönettiğimiz adam ile birlikte bölümlerde karşımıza çıkan düşmanların tamamını yok etmeye çalışacaksınız. Elimizdeki silah ile iyi nişan alarak ateş edeceksiniz. En sonunda düşmanların tamamını yok ederek bölümleri tamamlıyoruz.

Ben 10 Ateş Etme

Oyunumuzda bölümleri tamamladıkça yeni bölümlerin kilitlerini açıyoruz. İlerleyen bölümlerde daha fazla düşman ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Ateş etme oyunu ateş etmeyi sevenler için düşünülerek hazırlanmıştır. Bu oyun eğlenceli olduğu kadar da bizleri zorlayan bir keskin nişancı oyunu olarak karşımıza çıkmış durumdadır. Mobil Oyunlar Oyna sitesi olarak bu oyunda hepinize başarılar dileriz:)

Ateş Etme Oyunu Nasıl Oynanır ?
WASD - Hareket et. LMB - Vur. RMB - Amaç. Fare Tekerleği - Silahı değiştir. R - Yeniden yükle. Uzay - Zıpla. P - Duraklat.
Yorum (0)