1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Baloncuk Patlatma Oyunu Oyna

Baloncuk Patlatma Oyunu

Son zamanların en sevilen oyunları arasında yerini alan baloncuk patlatma oyunu her daim dikkat ve zamana karşı bir oyundur. Yeni baloncuk oyunu tam da böyle bir oyundur. Ancak balonlar ekranınızı doldururken heyecan yapıp ekrana sıkışıp kalmayın. Ekranda sıkışmak istemiyorsanız doğru hamlelerle, uygun renkte ki balonları yan yana getirin ve baloncukları patlatın. Ama her seferinde elinizde bir tek balon olacaktır. Yukarıdan gelen renkli balonları nişan alıp elinizde ki balonun aynı renginde olan balonları vurun. Ançak bunu yaparken nişan alarak vuracak ve patlatacaksınız. Aynı renkte balonları vuramayıp elinizde ki balonu farklı renktekilerin yanına atarsanız balonlar birikecektir. Balonların oyun ekranını kapladığında oyun bitecektir.

Baloncuk Patlatma Oyunları 2024 Hakkında Detaylı Bilgi

Balon vurma oyununda kırmızı, sarı, yeşil, açık ve koyu mavi ve mor renkli 6 toplardır. Aynı renkteki toplardan en az 3 tanesini birleştirerek onların yok olmasını sağlayın.

Her patlatma ile puan kazanıyorsunuz. Ancak oyunumuzda yüksek puan kazanmak istiyorsanız topu tek atış şeklinde vurmanız gereklidir. Toplam puanınızı her zaman ekranın sağ tarafında göreceksiniz. İyi iş çıkararak tüm ekrandaki tüm topları tamamladığinizde oyunu bitiriyorsunuz. Topları bitirdiğiniz zaman ekranda OYUN BİTTİ yazısını göreceksiniz. Oyunda kazandığınız puana ilave olarak ek puan eklenerek toplam puanınızı göreceksiniz. Ekranın sol alt tarafında gri renkli ve yan yana dizilmiş toplar göreceksiniz. Buradaki top sayısı sizin yapabileceğiniz hata sayısını gösteriyor. Meydana getirdiğinız her boş hamlede buradaki gri toplardan bir tanesi azalacaktır. Hiç gri top kalmayınca oyun ekranına yukarıdan aşağıya doğru bir satır ilave edilecektir. Sonuç olarak ekrandaki renkli balon sayısı artacaktır.

6 tane renkli toptan birini ekrandan vurarak temizlediğinizde artık o renkten yeni bir top gelmeyecektir. Bu sefer ekrana gelen satır sayısı 1'den 2'e yükseliyor. Ek olarak eğer 2. Bir rengi tamamen yok ederseniz ekrana 3 satır ilave edilecektir.

Balon patlatma oyunu ekranında toplar ekranda çizgilerle çizilmiş bir kare ve dikdörtgen şeklinde alanın içerisine yerleştirilmiştir. Eğer toplardan bir tanesi bile alt tarafta bulunan çizgiyi geçerse yanıyorsunuz.

Örneğin atacağınız topu ekranın sağ ve sol duvarlarına çarptırarak topa istediğiniz şekilde yön verebilirsiniz. Bu şekilde düz atışlarla yok edemediğiniz topları da yok edebilirsiniz. Mobiloyunlaroyna.com iyi oyunlar diler.

 

Baloncuk Patlatma Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
Oyunu mause ile oynayabilirsiniz.
Yorum (0)