Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Beğenebileceğiniz Oyunlar Daha Fazla
Fishington io Oyna

Fishington io Oyna ile iskele boyunca dolaşarak en fazla balığın bulunduğu bölgeyi keşfedeceksiniz. Fareyle göl üzerinde herhangi bir noktaya tıklayarak oltanızı o noktaya doğru atınız. Oyunumuz da oltanızı atarken ekranda görünen gösterge ile oltayı atacağınız uzaklığı ayarlamalısınız.

Fishington.io Oyunları Oyna

Ekrana tıkladığınız süre arttıkça oltayı atacağınız uzaklığın mesafesi de artacaktır. Balıklar oltaya takılınca oltanın ucu ve misine sallanacaktır. Ekrana 2 tane farklı gösterge çıkacaktır. Birinci gösterge balığın oltada kalma süresini gösterecektir. İkinci gösterge ise balığı oltada tutma süresidir. Ekrana tıkladıkça göstergede bulunan olta sağa doğru hareket edecektir. Tıklama işlemini sonlandırdığınızda ise oltanın ucu sola doğru hareket edecektir.

Fishington.io 2022

Oyunda oltayı yeşil alanda sabit tutup balıkları yakalamaya çalışarak fishington io oyunu oynayınız. Balık yakaladıkça daha iyi bir olta ve kaliteli yemler satın alabiliyorsunuz. Ekranın sağ tarafında diğer balıkçıların isimleri ve yakaladıkları balıkların sayısı görünecektir.

Fishington io Oyna Nasıl Oynanır ?
Oyunumuz da yön tuşları ve "A, S, D, W" tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. Fareyle oltayı göle atıp balık tutuyorsunuz
Yorum (0)