1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Fishington io Oyna Ücretsiz

Fishington io Oyna

Fishington io Oyna ile iskele boyunca dolaşarak en fazla balığın bulunduğu bölgeyi keşfedeceksiniz. Fareyle göl üzerinde herhangi bir noktaya tıklayarak oltanızı o noktaya doğru atınız. Oyunumuz da oltanızı atarken ekranda görünen gösterge ile oltayı atacağınız uzaklığı ayarlamalısınız.

Fishington.io Oyunları Oyna Fishington io Oynayalım

Ekrana tıkladığınız süre arttıkça oltayı atacağınız uzaklığın mesafesi de artacaktır. Balıklar oltaya takılınca oltanın ucu ve misine sallanacaktır. Ekrana 2 tane farklı gösterge çıkacaktır. Birinci gösterge balığın oltada kalma süresini gösterecektir. İkinci gösterge ise balığı oltada tutma süresidir. Ekrana tıkladıkça göstergede bulunan olta sağa doğru hareket edecektir. Tıklama işlemini sonlandırdığınızda ise oltanın ucu sola doğru hareket edecektir.

Fishington.io 2024

Oyunda oltayı yeşil alanda sabit tutup balıkları yakalamaya çalışarak fishington io oyunu oynayınız. Balık yakaladıkça daha iyi bir olta ve kaliteli yemler satın alabiliyorsunuz. Ekranın sağ tarafında diğer balıkçıların isimleri ve yakaladıkları balıkların sayısı görünecektir. Mobil oyunlar oyna iyi eğlenceler diler.

Fishington io Oyna Ücretsiz Nasıl Oynanır ?
Oyunumuz da yön tuşları ve "A, S, D, W" tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. Fareyle oltayı göle atıp balık tutuyorsunuz
Yorum (0)