1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Stick War Legacy

Stick War Legacy

Stick War Legacy, bilgisayarlarda "A - S" ve sağ sol yön tuşlarını kullanarak savaşçı karakterinizi yönlendirerek oynanabilen bir oyundur. Aynı şekilde cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekrandaki sağ sol oklara ve saldırı butonlarına tıklayarak aynı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Oyunda düşman askerlerini öldürdükçe puan kazanırsınız. Kazandığınız puanları kullanarak farklı güçlere ve özelliklere sahip askerler çıkarabilirsiniz. Ayrıca savaşçı karakterinizin kılıç kullanma ve ok atma gücünü geliştirebilirsiniz. Karakterinizin gücünü yükseltmek için de sağlık bölümünden yararlanabilirsiniz.

Stick war legacy oyna - oyun skor

Oyunda ekranın üst tarafından savaş alanının uzunluğunu ve sizin ile düşman askerlerinin konumlarını takip edebilirsiniz. Bölümü tamamlamak için öldürmeniz gereken düşman askerlerinin sayısını ENEMY PROGRESS kısmından görebilirsiniz. Düşman askerlerinin gücü ve seviyesi de ENEMY PROGRESS yazısının sol tarafında gösterilmektedir. Bölümü tamamladığınızda bir sonraki bölüme geçerek oyunu devam ettirebilirsiniz. Ancak düşman askerleri tarafından öldürülürseniz aynı bölüme tekrar başlamanız gerekmektedir.

Stick war legacy oyna - oyun kolu

Bu oyun sürükleyici bir oynanış sunan ve strateji becerilerinizi kullanmanızı gerektiren bir oyundur. Düşman askerlerine karşı üstünlük sağlamak ve bölümleri tamamlamak için taktiklerinizi iyi kullanmanız gerekmektedir. Oyunun grafikleri ve ses efektleri de oynanış deneyiminizi daha da keyifli hale getirmektedir. Mobiloyunlaroyna.com iyi oyunlar diler.
Stick War Legacy Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)