Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Araba Kovalama Oyunu

Araba Kovalama Oyunu sayfasında 15 farklı araç ve 3 farklı harita vardır. Oyunda 3 tane de can hakkınız vardır. 3 defa kaza yaparsanız yada peşinizden kovalayan polis arabaları size 3 defa çarparsa yanacaksınız. Meydandaki binalara yada kayalara bir defa bile çarparsanız tüm can haklarınız gidecektir. Haydi oyuna

Araba Kovalama Oyunu 2024

Ekranın sağ üst köşesinde kalan can haklarınız kalp şeklinde görünmektedir. Sol üst köşede ise ölmeden hayatta kaldığınız ve yok ettiğiniz polis aracı miktarı görünecektir. Hayatta kalma süreniz ve polis aracı yok etme sayısı arttıkça çok puan kazanıyorsunuz. Bu puanlarla yeni taksiler satın alıp yeni haritalarla araba kovalamaca oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Sitemiz mobiloyunlaroyna.com adresinde araba oyunları kategorimiz de umarız güzel vakit geçirirsiniz.

Araba Kovalama Oyunu Nasıl Oynanır ?
Oyunu oynarken bilgisayarlarda fareyi, "A, S, D, W" ve yön tuşlarını kullanıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sağ ve sol tarafına tıklayarak taksiyi kontrol edebilirsiniz.
Yorum (0)