1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Zombi Avcısı Oyunu Oyna

Zombi Avcısı Oyna

Zombi Avcısı Oyna oyunumuz çevrimiçi çok oyunculu bir zombi nişancı oyunudur. Oyunumuz da zombileri vur ve silahının seviyesini yükselt. Diğer oyunculardan daha hızlı bonus toplayın. 13 harita açın ve kalıcı HP yükseltmesi alın.

Zombi avcısı oyna severler sizler şehre saldıran zombileri etkisiz hale getirmek için görevlendirildiniz. Ve görevinizi en iyi şekilde yaparak şehrimizi kurtarmaya çalışmalısınız. Mause ile bomba atan silahımız ile nişan almalı ve ateş etmeliyiz. Alandaki tüm zombileri etkisiz hale getirerek ilerleyebilir ve şehri kurtarabiliriz.

Zombi Oyunları Oyna 2024

Bazen tekme ve bazen yumrukları ile bu kötü yaratıkların hakkından geleceksiniz. Bazen de bulunduğu yerde ortaya çıkan silah kutularını alarak ateş ederek zombileri haklayacaksınız. Cesur zombi avcımıza yardım ederek tablet, akıllı telefon ve bilgisayarlarınızda hızınızı kesmeden bu oyunun tadını çıkartın. Counter oyununu sevenler için tasarlanan counter zombi oyunu oynamak isteyenler bu gü,zel oyunumuzu da deneyebilirler.

 

 

Zombi Avcısı Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
Zombi oyunlarında Her seviyenin kendi amacı vardır. Ancak oyunu bitirmek için haritada rastgele bir yerde açılacak olan portalı bulmanız gerekiyor.
Yorum (0)