1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
101 Oyun Poki Oyunları

101 Oyun Poki

101 Oyun Poki ismini verdiğimiz oyunumuz Popitle birlikte oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Bu oyun Poki Oyunları kategorisinde yer alır.

Aynı karolardan en az 2 tanesini aynı anda eşleştirerek bu 3 seviyedeki tüm popitleri kaldırın Yenilerini oluşturmak ve tüm seviyeyi temizlemek için hiçbir eşleşme kalmadığında döndürme modunu kullanacaksınız.

Poki Oyunları 1001 Oyunu

Poki oyunu keyif alacağı bir bulmaca oyunudur. Amaç çok benzerdir. Oyuncu, aynı renkten iki veya daha fazla kombinasyona dokunarak iki karo katmanını temizlemelidir. Bu oyunun üç seviyesi vardır ve her seviyede tahtaya yeni renkler eklenecektir. Ardından seviyenin tamamlanması daha zor hale gelir.

Pop It vs Spinner nasıl oynanır?

Döşemeleri kaldırırken, boş alanları doldurmak için aşağı kayan döşemeler vardır. Bunlar yeni bir eşleştirme seti oluşturursa zincirleme reaksiyonlar meydana gelir. Bu karolar da otomatik olarak kaybolacak ve oyuncu bir stres çarkı kazanacaktır. Oyuncu, tahtadaki her seti bulup temizledikten sonra, tek tek taşları parçalamak için stres çarklarını kullanabilir. Amaç, daha fazla zincirleme reaksiyona ve yeni setlerin oluşmasına yol açmaktır. Tahtadaki taşlar boşaltılmadan önce oyuncunun mevcut hamleleri ve stres çarkları biterse oyun biter.


101 Oyun Poki Talimatlar:

Eşleşen çiftleri kaldırmak için fareyi veya parmağınızı kullanın.

101 Oyun Poki Oyunları Nasıl Oynanır ?
Mause kullanabilirsiniz.
Yorum (0)